Aktualności

KRZYSZTOF JABŁOŃSKI wykona recital chopinowski 18 marca o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Modzelewskiego 59 w Warszawie.

PROGRAM  

Fryderyk Chopin:

Nokturn cis-moll „Lento con gran espressione”

Fantaisie-Impromptu cis-moll

Scherzo b-moll op. 31

Ballada g-moll op. 23

Andante Spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22

* * *

4 Mazurki op. 24:

g-moll nr 1, C-dur nr 2, As-dur nr 3, b-moll nr 4

Sonata h-moll op. 58:

I. Allegro maestoso, II. Scherzo, III. Largo, IV. Finale. Presto non tanto

Bilety można kupić na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/1330-recital-fortepianowy-krzysztofa-jablonskiego-103004?id=574099 oraz w kasie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego godzinę przed koncertem.

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom oraz osobom z orzeczoną grupą inwalidzką bądź orzeczonym stopniem niepełnosprawności (po okazaniu stosownego dokumentu uprawniającego do zniżki przy wejściu na koncert).

Krzysztof Jabłoński to laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie (1985), zdobywca wielu czołowych nagród na międzynarodowych konkursach pianistycznych w Mediolanie, Palm Beach, Monza, Dublinie, Calgary. Złoty medalista Międzynarodowego Mistrzowskiego Konkursu Pianistycznego im. A. Rubinsteina w Tel Awiwie. Od ponad 30 lat Krzysztof Jabłoński koncertuje solo, kameralnie i z orkiestrami w Europie, obu Amerykach, Azji i Izraelu. Uczestniczy w spektakularnych, wielodyscyplinarnych projektach; m.in. wraz z Baletem Opery Wiedeńskiej otwierał Wiener Opernball w Wiedniu; występował także dla wielotysięcznej publiczności z Grant Park Orchestra w Jay Pritzker Pavilion w Chicago. Prowadzi kursy mistrzowskie, wykłady i jest członkiem jury międzynarodowych konkursów pianistycznych.