Start Struktura Historia Koncerty Konkursy Biblioteka Fototeka Fonoteka Wydawnictwa Aktualności Sklep On-Line Kontakt


200 koncertów na 200-lecie urodzin Fryderyka Chopina

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego



 

 

 

S T Y C Z E Ń   2010

 

1.      Karolina Marchlewska - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna -10 stycznia

2.      Marek Drewnowski, Adam Rozlach (prowadzenie) – Dom Darmstadt, Płock – 16 stycznia

3.      Monika Quinn - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 24 stycznia

4.      Karol Radziwonowicz, Jan Popis (prowadzenie) – Biblioteka Publiczna, Bielany – 30 stycznia

 

 L U T Y   2010

5. Paweł Kowalski - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 7 lutego

6. Dariusz Jakubowski, Karolina Marchlewska - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 7 lutego

7. Marek Bracha - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 7 lutego

8. Karol Radziwonowicz, Adam Rozlach (prowadzenie) – Dom Darmstadt, Płock – 20 lutego

9. Marta Gozdecka, Halina Rowicka, Krzysztof Kalczyński - „Stara Galeria” ZPAF,Warszawa - 20 lutego

10. Kazimierz Gierżod, Ewa Błaszczyk - Sanniki - 21 lutego

11. Monika Quinn, Krzysztof Gosztyła - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 21 lutego


M A R Z E C   2010

 

12. Katarzyna Kraszewska - ZSG Nr3 - Milanówek - 5 marca

13. Piotr Szafraniec, Katarzyna Thomas, Dariusz Jakubowski - „Stara Galeria” ZPAF,Warszawa - 6 marca

14. Andrzej Jasiński, Wojciech Siemion - Sanniki - 7 marca

15. Bronisława Kawalla, Andrzej Precigs - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 7 marca

16. Karolina Nadolska - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 7 marca

17. Sławomir Wilk - Ratusz Staromiejski - Gdańsk - 11 marca

18. Jerzy Romaniuk, Adam Rozlach (prowadzenie) – Dom Darmstadt, Płock – 20 marca

19. Jolanta Stopka, Magdalena Blum - „Stara Galeria” ZPAF,Warszawa - 20 marca

20. Agnieszka Korbecka-Chrabałowska - Pałac na Wyspie - Łazienki Królewskie - Warszawa - 20 marca

21. Jolanta Stopka, Magdalena Blum - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 21 marca

22. Monika Quinn - Podchorążówka - Łazienki Królewskie - Warszawa - 26 marca

23. Magdalen Blum, Krzysztof Tyniec - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 28 marca

 

K W I E C I E Ń   2010


24. Monika Rosca, Krzysztof Woźniczko - Sokołowski Ośrodek Kultury, Sokołów Podlaski - 21 kwietnia

25. Kazimierz Gierżod - Dom Darmstadt, Płock – 24 kwietnia

26. Elżbieta Karaś-Krasztel, Jerzy Żydkiewicz - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 24 kwietnia

27. Susano Yuko, Susuaki Mio, Hoshino Mari, Okate Karako, Man Li, Krystyna Szczepańska - Podkowa Leśna - 24 kwietnia

28. Koncert "Płock a muzyka" - Płock - 25 kwietnia

29. Andrzej Janaszek, Karina Seweryn - Sanniki - 25 kwietnia

30. Maciej Poliszewski, Wojciech Wysocki - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 25 kwietnia

31. Justyna Galant, Filip Wojciechowski - Polska Akademia Nauk, Warszawa - 26 kwietnia

 

M A J   2010 

 

32. Weronika Siewierska, Stanisław Jaskółka - Sannki - 2 maja

33. Kazimierz Gierżod - Kościół p/w św. Krzysztofa, Podkowa Leśna - 3 maja

34. Karolina Marchlewska - Sala Balowa Pałacu Małachowskich, Nałęczów - 5 maja

35. Marek Bracha - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 8 maja

36. Elżbieta Karaś-Krasztel - Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 9 maja

37. Anna Maria Stańczyk - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 9 maja

38. Paweł Kowalski - Zespół Szkół, Przasnysz - Bogate - 14 maja

39. Jitka Cechowa -  "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 16 maja

40,41. Magdalena Lisak (godz. 12.00), Stanisław Drzewiecki (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 16 maja

42. Kazimierz Gierżod - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 19 maja

43. Eugenia Rozler, Adam Rozlach, Janusz Grzelązka - Dom Darmstadt, Płock – 22 maja

44. Liliana Zalesińska, Piotr Szymanowicz - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 22 maja

45,46. Igor Lovchinsky (godz. 12.00), Dina Joffe (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 23 maja

47. Fares Marek Basmadji, Joanna Różewska - Kościół Świętego Krzyża, Warszawa - 23 maja

     48. Katarzyna Kraszewska - Pałac w Kruszewicach, Poniatowa - 23 maja

49. Wojecich Chlapek -  Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna - 23 maja

50. Kacper Tołłoczko, Mateusz Rożek - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 23 maja

51. Michał Leoniak - Książ -23 maja

52. Kevin Kenner - Ratusz Staromiejski - Gdańsk - 25 maja

53. Paweł Kowalski - Żuromińskie Centrum Kultury, Żuromin - 26 maja

54. Katarzyna Kraszewska, Jan Popis - Sala Konferencyjna, Kozienice - 29 maja

55. Gracjan Szymczak - Kościół Świętego Krzyża, Warszawa - 30 maja

56. Edward Wolanin - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 30 maja

57. Rinko Kobayashi - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 30 maja

58,59. Wojciech Świtała (godz. 12.00), Anna Maria Stańczyk (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 30 maja

60. Edward Wolanin - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 31 maja

 

C Z E R W I E C   2010

 

61. Joanna Ławrynowicz - Miejski Dom Kultury, Maków Mazowiecki - 4 czerwca

62. Joanna Jabłońska, Ewa Dębko -  Liceum Sztuk Plastycznych, Supraśl - 5 czerwca

63. Józef Kolinek, Joanna Ławrynowicz - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 5 czerwca

64. Paweł Wakarecy - Kościół Świętego Krzyża, Warszawa - 6 czerwca

65,66. Aleksander Soboń, Łukasz Krupiński - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 6 czerwca

67,68. Daniel Veiman (godz. 12.00), Marek Drewnowski (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik -6 czerwca

69. Wiktoria Szubelak - Podkowa Leśna - 6 czerwca

70. Angel Martinez Corbi, Maria Pakulnis - Sanniki - 6 czerwca

71. Jerzy Romaniuk - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 9 czerwca

72. Karolina Marchlewska - Konstancin - 11 czerwca

73. Karol Radziwonowicz - Uniwersytet Trzeciego Wieku - Warszawa - 11 czerwca

74. Jacek Kortus, Marek Bracha - Kościół Świętego Krzyża, Warszawa - 13 czerwca

75,76. Alexey Czernow, Maria Nemtsova - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 13 czerwca

77,78. Agustin Anievas (godz. 12.00), Paweł Kowalski (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 13 czerwca

79. Kazimierz Gierżod, Krzysztof Tyniec - Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina, Babsk - 17 czerwca

80. Jerzy Sterczyński - Dom Darmstadt, Płock – 19 czerwca

81. Paweł Kowalski - „Stara Galeria” ZPAF,Warszawa - 19 czerwca

82. Kazimierz Gierżod - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 20 czerwca

83,84. Rinko Kobayashi (godz. 12.00), Marc Laforet (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 20 czerwca

85. Karol Radziwonowicz - Otwock - 22 czerwca

86. Maria Gabryś - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 23 czerwca

87. Anna Maria Stańczyk - Mława - 26 czerwca

88. Jerzy Sterczyński - Radomska Orkiestra Kameralna, Radom - 26 czerwca

89. Serhij Hryhorenko - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 27 czerwca

90. Polsko- Norweska Akademia Muzyczna Młodych - D.S. Dziekanka - 27 czerwca

91. Marta Gozdecka, Halina Rowicka - Podkowa Leśna - 27 czerwca

92,93. Ingolf Wunder (godz. 12.00), Jacek Kortus (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 27 czerwca

94. Jerzy Sterczyński - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 28 czerwca

 

 L I P I E C   2010

 

95. Stanisław Drzewiecki (fortepian), Krzysztof Kolberger (recytacja) - Sanniki - 4 lipca

96. Kazimierz Gierżod - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 4 lipca

97. Roberto Metro (Włochy) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 4 lipca

98,99. Roberto Metro (godz. 12.00), Maksim Mrvica (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 4 lipca

100. Gracjan Szymczak - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 11 lipca

101,102. Grzegorz Skrobiński (godz. 14.00), Magdalena Brzozowska (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 11 lipca

103,104. Tatiana Shebanova (godz. 12.00), Magdalena Lisak (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 11 lipca

105. Konrad Skolarski - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 18 lipca

106. Katarzyna Kraszewska - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 18 lipca

107,108. Joanna Ławrynowicz (godz. 12.00), Maria Korecka (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 18 lipca

109. Šviesė Čepliauskaitė (Litwa) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 25 lipca

110. Bartłomiej Zajkowski - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 25 lipca

111,112. Bronisława Kawalla (godz. 12.00), Katarzyna Kraszewska (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 25 lipca

113. Piotr Paleczny - Uniwersytet Warszawski - Warszawa - 30 lipca

 

 S I E R P I E Ń   2010

 

114,115. Joanna Michna (godz. 12.00), Alberto Nose (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 1 sierpnia

116. Karolina Nadolska - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 1 sierpnia

117. Marek Bracha (godz. 14.00), Alicja Istigniejew (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 1 sierpnia

118. Magdalena Wojciechowska, Zespół Janusz Prusinowskiego - Sanniki - 1 sierpnia

119,120. Kazimierz Gierżod (godz. 12.00), Karolina Marchlewska (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 8 sierpnia

121. Maciej Poliszewski - Zamek - Książ - 8 sierpnia

122. Jerzy Romaniuk - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 8 sierpnia

123,124. Aleksandre Krukowski (godz. 14.00), Aleksander Dębicz (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 8 sierpnia

125,126. Philippe Giusiano (godz. 12.00), Tokiko Kobayakawa (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 15 sierpnia

127. Marek Bracha - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 15 sierpnia

128,129. Agnieszka Korbecka (godz. 14.00), Tomasz Pawłowski (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 15 sierpnia

130. Jerzy Romaniuk - Podchorążówka, Łazienki Królewskie - 17 sierpnia

131,132. Krzysztof Jabłoński (godz. 12.00), Maria Szraiber (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 22 sierpnia

133. Joanna Różewska - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 22 sierpnia

134,135. Joanna Ławrynowicz, Józef Kolinek (godz. 14.00), Karolina Marchlewska (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 22 sierpnia

136,137. Jonathan Plowright (godz. 12.00), Bogdan Czapiewski (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 29 sierpnia

138. Fares Marek Basmadji - Bazylika św. Jana Chrzciciela, Brochów - 29 sierpnia

139,140. Jonathan Plowright (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 29 sierpnia

 

 W R Z E S I E Ń   2010

 

141. Magdalena Broks - Pałac sierakowskich - Waplewo Wielkie - 3 września

142. Karol Radziwonowicz - Konin - 3 września

143,144. Kevin Kenner (godz. 12.00), Karol Radziwonowicz (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 5 września

145. Lidia Grychtołówna (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 5 września

146. Jerzy Romaniuk - "Chopin na Mazowszu", Garwolin - 5 września

147. Kulka Trio, Adam Rozlach - Sanniki - 5 września

148. Justyna Galant, Filip Wojciechowski - "Chopin na Mazowszu", Otwock - 7 września

149.  Fares Marek Basmadji - Ratusz Staromiejski, Gdańsk - 9 września

150. Anna Maria Stańczyk - "Chopin na Mazowszu", Ostrów Mazowiecka - 10 września

151. Anna Maria Stańczyk - "Chopin na Mazowszu", Szydłowiec - 11 września

152.  Stanisław Deja - Ulica Mariacka, przedproże Galerii Wydra , Gdańsk - 11 września

153,154. Bertrand Giraud (godz. 12.00), Tadeusz Chmielewski (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 12 września

155. Bertrand Giraud (godz. 15.00) - "Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach – Chopin i Jego Przyjaciele", Powsin - 12 września

156. Paweł Kowalski - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 15 września

157. Katarzyna Kraszewska - Państwowa Szkoła Muzyczna - Krasnystaw - 17 września

158. Julia Kociuban - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 18 września

159,160. Mika Okumura (godz. 12.00), Joanna Marcinkowska (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 19 września

161. Bartłomiej Zajkowski - Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 20 września

162. Koncert kameralny - Ratusz Staromiejski, Gdańsk - 23 września

163. Joanna Ławrynowicz - Muzeum Mazowieckie - Płock - 23 września

164. Wiktoria Szubelak -  „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 25 września

165,166. Maciej Poliszewski (godz. 12.00), Jerzy Maciejewski (godz. 16.00) - Łazienki - Pomnik - 26 września

167. Trio "Galant" - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 27 września

168. Karolina Marchlewska - "Chopin na Mazowszu", Łomża - 28 września

169. Joanna Ławrynowicz - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 29 września

 

 P A Ź D Z I E R N I K  2010

 

170. Maria Gabryś - Lipskie Centrum Kultury - Lipsko - 8 października, g. 18.00

171. Joanna Ławrynowicz - Miejskie Centrum Kultury - Płońsk - 9 października, g. 17.00

172. Trio Galant - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 9 października, g. 18.00

173. Michał Jacek Kozłowski, Andrzej Precigs -  "Chopin.Muzyka.Listy" - Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 10 października, g. 12.00

174. Jerzy Romaniuk - Dom Kultury - Przysucha - 12 października, g. 17.00

175. Konrad Skolarski - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 13 października, g. 18.00

176. Karolina Marchlewska - Dom Darmstadt, Płock – 16 października, g. 18.00

177. Paweł Kowalski - Wyszkowski Ośrodek Kultury - Wyszków - 16 października, g. 17.00

178. Maria Szymanowska i Karol Kurpiński w Życiu Fryderyka Chopina - Sanniki - 17 października, g. 14.00

179. Aleksander Krukowski, Dariusz Jakubowski - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 17 października, g. 12.00

180. Maria Gabryś - Grójecki Ośrodek Kultury - Grójec - 20 października, g. 18.00

181. Magdalena Brzozowska - Centrum Kultury - Żyrardów - 24 października, g. 18.00

182. Od Chopina do Edith Piaf - Sanniki - 24 października, g. 14.00

183. Bogdan Czapiewski, Andrzej Ferenc -  "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 24 października, g. 12.00

184. Bronisława Kawalla - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 25 października, g. 19.00

185. Tomasz Pawłowski - L.O. im. C.K. Norwida - Radzymin - 26 października, g. 17.00

186. Marta Gozdecka -  Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 27 października, g. 18.00

 

 

 L I S T O P A D 2010

 

187. Bartłomiej Zajkowski - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 6 listopada, g. 18.00

188. Konrad Skolarski - Kościół p.w. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy - ul. Kościuszki 27A, Węgrów - 7 listopada, g. 15.45

189. Karol Lipiński Ensemble,  Iwona Nowak - Sala Teatralna Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego - Wrocław - 8 listopada, g. 19.00

190. Krzysztof Trzaskowski - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 10 listopada, g. 18.00

191. Krzysztof Trzaskowski, Marek Urbański - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 14 listopada, g. 12.00

192. Krzysztof Trzaskowski -  Sala Biała Miejskiego Ośrodka Kultury - ul. Puławskiego 6, Siedlce - 14 listopada, g. 17.00

193. Filip Wojciechowski, Kwartet Prima Vista - Sanniki - 20 listopada, g. 14.00

194. Paweł Filasiński - „Stara Galeria” ZPAF, Warszawa - 20 listopada, g. 18.00

195. Magdalena Brzozowska, Piotr Bajtlik - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 21 listopada, g. 12.00

196. Anna Maria Stańczyk - Duszpasterstwo Środowisk Twórczych (Plac Teatralny 18) - Warszawa - 24 listopada, g. 18.00

197. Justyna Galant, Wojciech Wysocki - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 28 listopada, g. 12.00

198. Paweł Kowalski - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 29 listopada, g. 19.00

 


 G R U D Z I E Ń 2010

 

199. Marcin Zdunik, Agnieszka Kozło - Dom Darmstadt, Płock – 4 grudnia, g. 18.00

200. Arkadiusz Głogowski, Maciej Poliszewski - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 5 grudnia, g. 12.00

201. Justyna Galant, Filip Wojciechowski - Polska Akademia Nauk - Pałac Staszica, Warszawa - 11 grudnia, g. 19.00

202. Maria Gabryś, Wojciech Machnicki - "Chopin.Muzyka.Listy" -  Pałac na wyspie, Łazienki Królewskie - 12 grudnia, g. 12.00

 

 

 

 

Copyright © TIFC 2006 | Hosting by ROTOS